Wykonana przez nas elewacja w plebiscycie magazynu Murator – Innowacje w Architekturze

Miło nam poinformować, że budynek w Suchym Lesie, dla którego wykonaliśmy elewację i okładzinę holu, bierze udział w plebiscycie Innowacje w Architekturze magazynu Murator.

Nie podlega wątpliwości, że elewacja dla tego budynku może wyznaczać trendy w architekturze 🙂

Prosimy o oddanie głosu na obiekt w plebiscycie, który znajduje się pod linkiem w środku strony.

http://architektura.muratorplus.pl/innowacje-w-architekturze/konkurs/?page=12

Poniżej zdjęcia obiektu.

     

AltoSystemWykonana przez nas elewacja w plebiscycie magazynu Murator – Innowacje w Architekturze
Czytaj dalej

Montaż dachu w technologii Kalzip we Wrocławiu

 

Systemy na prefabrykowany rąbek stojący – lub inaczej aluminiowe pokrycia dachów Kalzip – są coraz częściej stosowanym rozwiązaniem. Dlaczego? Główne powody są dwa: pierwszy z nich to zalety samego materiału, drugi to łatwość jego wykorzystania. Aluminium, z którego jest wykonany prefabrykowany rąbek stojący jest wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne, jest też przyjazne dla środowiska. Jeżeli chodzi o montaż, Kalzip jest lekki, wytrzymały na gięcie i może być stosowany jako długie blachy, dzięki czemu jest on znacznie wydajniejszym materiałem od innych elementów prefabrykowanych. Właśnie tą technologię wykorzystaliśmy we Wrocławiu – jak widać na zdjęciu, dach oparty został na długich blachach, dzięki czemu proces montażu był szybki i bezproblemowy. Tym samym udowodniliśmy zalety technologii Kalzip, które szczególnie są widoczne właśnie przy dachach o zakrzywionej połaci.

AltoSystemMontaż dachu w technologii Kalzip we Wrocławiu
Czytaj dalej

Nasza nowa strona internetowa

Witamy serdecznie w nowej odsłonie!

Z dniem dzisiejszym zaczęła funkcjonować nasza nowa strona internetowa. Zachęcamy do zapoznania się z odświeżonym serwisem.

AltoSystemNasza nowa strona internetowa
Czytaj dalej